Sėkmės garantas - partnerystė

Partneriams suteikdami aiškią ir apčiuopiamą vertę siekiame skirtis nuo konkurentų.
Pirmiausia - tiesiogiai ir operatyviai bendraudami su vairuotojais eliminuojame bet kokias galimas problemas.
O svarbiausia - mes garantuojame pilną užimtumą jūsų transporto priemonėms. Užtikriname, kad autovežiai dirbs maksimaliu pajėgumu ir užtikrins maksimalią ekonominę naudą.

Mūsų įsipareigojimai

Mes žinome, kad mūsų paslauga yra ne tik krovinio transportavimas - mes teikiame 24/7 aukštos klasės ekspedijavimo paslaugas. Mūsų išmani programinė įranga užtikrina sklandų bendravimą su vairuotojais realiu laiku. Galime jiems operatyviai patarti optimaliausią ar alternatyvų maršrutą, galime spręsti momentinius iššūkius kelyje, pvz.: netikėti įvykiai ar skubiai reikalinga techninė pagalba. Taip pat esame kvalifikuoti ir pasiruošę pilnai apmokyti naujus vairuotojus, kad jų žinios atitiktų aukščiausios  automobilių pakrovimo ir pervežimo kokybės reikalavimus.

Operatyvus bendravimas

Turite klausimą ar iškilo problema? Mūsų atsakinga klientų aptarnavimo komanda kalba anglų, prancūzų, italų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis. Paskambinkite ar parašykite – to užtenka. Reaguojame greitai ir visada rasime būtent Jums pritaikytą sprendimą, kad užtikrintume Jūsų ramybę, kol mes rūpinsimės krovinio pervežimu.