Lankstumas

Suprantame, kad kartais planai keičiasi ar atsiranda nenumatytų bėdų. Įsipareigojame rasti sprendimus bet kokiam iššūkiui išspręsti. Prisitaikome prie Jūsų poreikių:

  • Važiuojame į unikalias vietas, kur kiti nevažiuoja;
  • Autovežius krauname išnaudodami maksimalią talpą ir tūrį;
  • Operatyviai reaguojame ir įvykdome nenumatytai padidėjusį užsakymų kiekį.

Personalizuotas dėmesys

Pagrindinis mūsų principas - rūpintis kiekvienu klientu individualiai. Mūsų komanda prisitaiko prie Jūsų darbo laiko ir reaguoja greitai. Taip dirbdami žinome, kad informacija niekada nevėluos. Visada žinome, kur ir kaip juda mūsų transporto priemonės ir galime nedelsiant reaguoti: pakeisti maršrutą, numatyti tarpinius ar papildomus pakrovimus.

Aukštos kokybės ekspedijavimas

Mes ne tik pervežame transporto priemones - mes žinome kiekvieną jų kelionės kilometrą. Suprantame unikalius naujų, brangių transporto priemonių tranzito poreikius. Mūsų inovatyvi programinė įranga leidžia klientams sekti krovinio judėjimą realiu laiku, teikia statuso atnaujinimus kiekviename tranzito etape: pakrovus, pakeliui ar tikrinant jau pristačius.

Operatyvus bendravimas

Turite klausimą ar iškilo problema? Mūsų atsakinga klientų aptarnavimo komanda kalba anglų, prancūzų, italų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis. Paskambinkite ar parašykite – to užtenka. Reaguojame greitai ir visada rasime būtent Jums pritaikytą sprendimą, kad užtikrintume Jūsų ramybę, kol mes rūpinsimės krovinio pervežimu.